Europos kalbų dienos minėjimas

Rugsėjo 26-ąją dieną Ariogalos gimnazijoje buvo minima Europos kalbų diena. Visą dieną netruko renginių, skirtų šiai dienai paminėti.

Iš pat ryto vyresniųjų klasių mokiniai pasitiko mokytojus ir kitus gimnazijos mokinius, kviesdami sudalyvauti žaidime – ištraukus frazę, reikėjo ją perskaityti ir pabandyti atspėti kuria, viena iš Europos kalbų, ši frazė yra užrašyta. Vėliau vykusioje viktorinoje mokiniai varžėsi dėl anglų k. mokytojos D.Skeberdienės įsteigto prizo.

Mokytoja G.Preikšienė kartu su II a ir II b gimnazijos klasės mokiniais organizavo žaidimą „Guess the country“ mokiniams. Gimnazistės tarė skirtingomis užsienio kalbomis žodį „Labas“, o mokiniai spėliojo kokioje Europos šalyje taip yra sveikinamasi.

Po 3 pamokų mokytojos A.Gedgaudienė ir E.Lapkauskienė rengė linksmąją viktoriną mokytojams, o po 4 pamokų mokiniai galėjo susirungti protmūšyje, kurio pagrindinė tema, žinoma, buvo Europos kalbos ir viskas, kas yra susiję su šios dienos minėjimu. „Kahoot!“ linksmojoje viktorinoje geriausias žinuas pademonstravo 5 b klasės mokinė Justina Gildaitė.

Pertraukų metų nuolat skambėjo muzika įvairiomis kalbomis, buvo smagu girdėti, kad mokiniai geba dainuoti daugeliu Europos kalbų.

Ariogalos gimnazijos anglų kalbos mokytojos