Džiaugsmas dovanoti. 8 b klasės socialinė-pilietinė akcija „Gerumo arbata“

Belaukdama gražiausių metų švenčių, 8 b klasės bendruomenė nusprendė, pažymėti šį gražų laikotarpį gražiais ir prasmingais darbais. Vieningu sutarimu buvo nuspręsta, kad šiemet gerumu ir dėmesiu bus dalinamasi su šitų dalykų stokojančiais.

Kartu su tėvelių pagalba buvo išpildyta vieno vaiko svajonė. Kažkas svajoja apie naujausio modelio telefoną, kažkam norisi kalno kitokių gėrybių, o vieno berniuko svajonė buvo žieminiai batai. Kartu su linkėjimais ir sveikinimais ši dovana iškeliavo dar iki švenčių.

Na, o gruodžio 19 dieną, 8 b klasės mokiniai ir jų tėveliai darbavosi savo namų virtuvėse, kad 20 d. rytą VšĮ Ariogalos PSPC palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje šiuo metu esantys ligoniai, sulauktų namuose gamintų kvapnių sausainių ar pyrago gabalėlio. Kartu su šiomis vaišėmis, gardžia arbata, šiltomis kojinėmis, iškeliavo ir kalnas gražiausių, pačių mokinių rankomis, gamintų atviručių. Mokiniai jose linkėjo sveikatos, ramybės, šiltų ir gražių akimirkų pasveikus ir grįžus namo.

Nuoširdžiai tikime, kad šis parodytas dėmesys ir mažos dovanėlės, kažkam tapo maloni artėjančių švenčių pradžia. O 8 b klasės mokiniai ir jų šeimos gražų adventinį laikotarpį skyrė džiaugsmui dovanoti ir rūpintis kitais.

8 b klasės mokiniai, jų tėveliai, bei klasės vadovė taip pat nori pasveikinti ir Ariogalos gimnazijos mokytojus, direktorių ir pavaduotojas, visą šaunią gimnazijos bendruomenę: „Tegul Kūčių vakaro šviesa sušildo ir sujungia visų mūsų širdis. Būkime vieni kitiems atidesni ir geranoriški. Išklausykime ir išgirskime. Atsiverkime gerumui. O Kalėdų rytas tegul dovanoja džiaugsmą, viltį, ramybę bei išpildo svajones. Linkime jaukių, šviesių ir kvapnių šventų Kalėdų!“

Už pagalbą įgyvendinant socialinę-pilietinę akciją „Gerumo arbata“  labai dėkojame socialinei pedagogei Rimutei – AČIŪ!

8 b klasės mokiniai ir klasės vadovė Aušra