Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams!

2019 m. lapkričio 8 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko Kauno apskrities 10-11 ar II-III  gimnazinių klasių mokinių konkurso „Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams!“, skirto Europos supratimo apie antibiotikus dienai paminėti, I etapo konferencija Raseinių rajono savivaldybėje.

Pranešimą tema ,,Antibiotikų poveikis organizmui. Socialinis požiūris į antibiotikus” skaitė Gabija Lukoševičiūtė ir Miglė Kulikauskaitė, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos II a klasės gimnazistės, kurias  konkursui ruošė  Jūratė Klimienė, biologijos mokytoja metodininkė ir Vilma Šegždienė, ,,Sveikuolių” klubo veiklos koordinatorė.  Malonu, kad pranešimas buvo labai gerai įvertintas,  merginos iškovojo III-ąją vietą. Organizatoriai įteikė padėkas mokinėms ir jas  ruošiusioms pedagogėms bei apdovanojo prizais.

Miglė ir Gabija pranešimą paskaitys ir savo gimnazijoje, nes tai itin aktuali tema.  Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams!

Vilma Šegždienė Ariogalos gimnazijos  ,,Sveikuolių” klubo veiklos koordinatorė