Didžiausia Lietuvoje pamoka, iš kurios nesinorėjo pabėgti!

Septyniolika I a klasės mokinių kovo 20 dieną dalyvavo renginyje „Geriausia EVER pamokų diena“, kuris vyko Kauno Žalgirio arenoje.

Važiavome ten ne praleisti laiką veltui, o tam, jog įgautume įkvėpimo, praplėstume savo akiratį profesine bei galimybių prasme. Pamokos kitoje aplinkoje kur kas įdomiau, nei sėdėti kasdienėje mokykloje. Mūsų išvykos tikslas buvo išvysti įžymybes, kurios dalinsis savo gyvenimiška patirtimi, išklausyti jų paskaitas ir motyvuoti save tolesniam mokymuisi.

Dienos pamokų tvarkaraštis

Pamoka Mokytojai Pastabos
1. Biologija Andrius Tapinas ir Zoltan Horkai Biologijos, lietuvių kalbos, verslumo, karjeros, matematikos ir geografijos pamokas galima pasižiūrėti youtube

„Geriausia EVER pamokų diena 2019“

2. Lietuvių kalba Adrija Čepaitė, Loreta Vaicekauskienė
3. Verslumas Dalius Misiūnas, Donatas Vasiliauskas
4. Karjera Indrė Stonkuvienė, Laura Aleksandravičė, Arnas Mazėtis
5. Matematika Vytautas Miežys
6. Fizinis Benediktas Vanagas, Dainius Adomaitis, Džiugas Martinkėnas, Laura Baltkojytė
7. Geografija Martynas Starkus, Vytaras Radzevičius
8. Kūrybiškumas ir muzikos improvizacija Vidas Bareikis  8 kambarys

 

Dalinamės įspūdžiais ir įvertiname renginį atsakydami į šiuos klausimus: ar buvo naudinga, ar patiko, ką supratome?

„Labai džiaugiuosi, kad buvo proga mokytis kitaip ir atsipalaiduoti. Šitaip mokiniai gali atrasti savo autoritetus, susidomėti kokia nors karjera. Šiuo būdu ir įdomiau mokytis. Man labai patiko.“ E. K.

„Mano nuomone, tai buvo naudinga, nes tokios informacijos neišgirsi nei iš mokytojų, nei rasi internete. Man labai patiko, nes visi tie žmonės, kurie vedė pamokas, viską pasakojo iš savo patirties. Supratau, jog viską gyvenime galima pasiekti, tik reikia savimi tikėti ir daug stengtis dėl savo svajonės išsipildymo.“ G. L.

„Buvo daug įspūdžių ir tikrai džiaugiuosi, kad turėjau tokią galimybę. Labai sudomino keletas pamokų, o apie skleidžiamas teigiamas emocijas iš viso patyliu… Tikrai labai patiko ir neprieštaraučiau viską patirti dar kartą. Iš pradžių galvojau, kad bus labai neįdomu, bet labai klydau.“ G. M.

„Buvo labai įdomu ir naudinga. Man tai buvo tikrai geriausia pamokų diena. Tai buvo ir pamokos, per kurias mokaisi, ir didelis įspūdis, didelis gyvenimo nuotykis. Man labai labai patiko. Supratau, kad pamokos, kurios vyksta kitaip, yra geriausios.“ K. V.

„Aš manau, kad buvo labai naudinga mums visiems. Man labai patiko mokytis kitaip ir išgirsti kažką naujo, ko nepasakoja mūsų mokytojai. Supratau, kad siekiant savo svajonių, visada kantriai reikia jų siekti ir nepasiduoti.“ S. T.

„Mano nuomone, tai buvo labai naudinga, nes šios žinios pravers kiekvienam iš mūsų. Išgirstos žinios ne tik įdomios, bet ir svarbios. Įžymūs žmonės pasakojo apie savo karjeras ir būdus,  kaip visko pasiekė. Jų pamokos vertė susimąstyti, kad reikia nenuleisti rankų ir siekti savo svajonių.“ B. M.

„Pamokos įsiminė daug lengviau, labai patiko ir buvo naudingos. Sužinojau daug naujų dalykų, supratau, jog mokslams reikia skirti daugiau dėmesio.“ E. V.

„Buvo tikrai labai įdomu. Pamatėme įžymių žmonių, kurie pateikė pamokas labai įdomiai, pasakojo taip, kad tikrai sudomintų ir įtrauktų, skatino mokytis, skaityti knygas. Įžymūs žmonės papasakojo, kaip jie išpopuliarėjo, buvo įdomu išgirsti kelionių įspūdžius.“  D. Š.

„Labai patiko, gavau daug įvairiausių idėjų, buvo proga pamatyti įžymių žmonių, naujos pažintys, puikiai praleistas laikas. Pamokos buvo įspūdingos, nesinorėjo niekur išeiti, buvau labai susikoncentravęs ties tuo, ką mokytojai pasakojo. Dar atkreipiau dėmesį ir į tai, kad renginio organizatoriai labai rūpinosi visais vaikais, įvairios akių mankštos ir kita … “ T. B.

„Man labai patiko visas praleistas laikas tenai. Pamačiau labai daug įžymybių, sutikau daug naujų žmonių, sužinojau įžymių žmonių gyvenimo istorijas. Jei organizatoriai rengs šį renginį ir kitais metais, pasistengsiu nuvykti.“ D. Č.

„Buvo labai smagu, susipažinau su daug skirtingų žmonių, mačiau daug įžymybių, smagiai praleidau laiką. Norėčiau tai pakartoti.“ A. O.

„Buvo labai smagu, gavau naujos informacijos, norėčiau pakartoti. Tikiuosi, kad kitais metais galėsime vėl nuvykti.“ E. S.

„Taip, buvo labai naudinga. Informacija buvo labai įdomi, neįprasta, todėl viską labai gerai įsiminsiu. Buvo smagu pamatyti įžymius žmones. Laikas praėjo labai greitai. Nors pamokos laikas buvo 35 minutės, tačiau tas laikas praėjo kaip viena minutė.“ D. J.

„Tikrai buvo naudinga. Asmeniškai aš gavau motyvacijos mokytis kitais mokymosi būdais, išbandyti juos. Žinoma, labai patiko ir paskaitos, ir praleistas laikas su klasės draugais. Ir manau, kad visi suprato, jog bet kokia karjera prasideda nuo mokyklos suolo.“ E. B.

Dėkojame gimnazijos direktoriui už suteiktą mums galimybę dalyvauti netradicinėse pamokose.

I a klasės mokiniai ir klasės vadovė R. Aksomaitienė