Detektyvų paieška

Balandžio 16-30 dienomis Ariogalos miestelyje vykdėme projekto Jaunimas Gali „Detektyvų paieškas“. Šią užduotį panaudojome ir nuotolinei fizinio ugdymo pamokai.

Mokiniai turėjo skenuoti lobius naudodamiesi telefono kamera arba Google play, arba app store ieškojo „QR code scanner“ programėlės. Vaikai, kurie neturėjo interneto telefone, tai prie kodo darėsi selfi. Nuotraukas (10) turėjo sukelti į vordo lapą, arba daryti koliažą ir siųsti mokytojui, kaip įrodymą, kad praėjo visus punktus.

Nuskenavusiems kodą: kiekviename lobyje dalyvis rado užduotis, bei slaptažodžio fragmentą. Paskutiniame 10-tame lobyje dalyvis, įveikęs visas užduotis ir surinkęs visą slaptažodį turėjo galimybę atsirakinti prizą- detektyvo sertifikatą. Atsirakinti prizą pavyko tik tiems, kurie buvo perėję visą trasą ir turėjo pilną slaptažodžio skaičių seką, jeigu dalyvis rado 10 lobį neturėdamas 7 ir 9 lobių- taipogi neturėjo ir slaptažodžio.

Norime pasidžiaugti, kad šioje „Detektyvų paieškoje“ pareiškė norą dalyvauti ne tik mokiniai, bet ir mūsų miestelio gyventojai. Pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių, mūsų Jaunimas Gali komanda buvo pirmieji. Viso paieškoje sudalyvavo apie 500 dalyvių.

Alsėdžiai 39 vnt.

Ariogala 155 vnt.