Darbo stebėjimo vizitas Čekijoje

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius kartu su Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Ariogalos gimnazija, Raseinių Šaltinio progimnazija ir Girkalnio pagrindine mokykla vykdo programos Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projektą Nr. 2020-1-LT01-KA101-077644 „Patyriminis ugdymas. Augdamas Atsakingai Auginu“. 2021 m. lapkričio 8-12 d. keturi mokytojai iš minėtų mokyklų dalyvavo darbo stebėjimo vizite Česke Budejovicų gimnazijoje, Čekijos Respublikoje.

Šioje gimnazijoje buvome svetingai sutiktos gimnazijos direktoriaus ir mokytojų kolektyvo, supažindintos su gimnazija, sėkmingai įgyvendintais projektais, kitomis veiklomis. Stebėjome anglų kalbos, matematikos, geografijos, chemijos, fizinio ugdymo, čekų kalbos, robotikos pamokas.

Turėjome galimybę susipažinti su įspūdingu Čekijos pietų Bohemijos miestu Česky Krumlovu.

Stažuotė buvo naudinga, prasminga. Pagerinome užsienio kalbos ir bendravimo kitatautėje aplinkoje gebėjimus, asmenines ir profesines kompetencijas, patyriminio ugdymo patirtis. Pasisėmėme naujų idėjų, geros patirties.

Sigutė Mačiūnienė