Baltų vienybės diena

Rugsėjo 20 dieną Ariogalos gimnazijos jaunieji šauliai, vedini naujojo vadovo Juliaus, išskubėjo į Betygalą. Šauliai minėjo Betygalos piliakalnių sutvarkymo projekto pabaigą, Baltų vienybės dieną ir Lietuvos šaulių sąjungos 100- metį. Betygaloje buvo atidarytas piliakalnių takas, kurį, kas kartą praėjus, aparatas užfiksuos  lankytojų skaičių. Taip pat buvo atidengtas Gediminaičių stulpų paminklas prie koplytėlės, prie kurio statybų prisidėjo daug betygališkių. Po oficialios dalies viso rajono jaunieji šauliai buvo pakviesti labiau pažinti piliakalnius, žaidžiant žaidimą „Lobio ieškojimas“. Šauliai galėjo pasigrožėti piliakalniais ir atsiveriančiu nuostabiu kraštovaizdžiu.  Po smagios rungties visi galėjo  pasivaišinti kareiviška koše ir smagiai pabendrauti prie laužo. Grįžome kupini gerų emocijų, su lobiu ir apdovanoti. Labai smagu, kad Ariogalos jaunųjų šaulių gretas vis papildo nauji žmonės, kuriems ši išvyka buvo pirmoji, bet tikrai ne paskutinė.  Tokių išvykų metu šauliai gali labiau pažinti Lietuvą ir prisidėti prie įvairių minėjimų ir švenčių.

Šaulė, Rugilė Jasukaitytė