Aukštųjų mokyklų mugė 2020

 

Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui – atsakingas ir sudėtingas procesas. Įgyvendinti ateities perspektyvas, pagilinti žinias bei tinkamai išnaudoti turimus talentus siekia kiekvienas abiturientas, o tai įmanoma tik tinkamai pasirinkus studijas. Svarbu bendrauti su žmonėmis, turinčiais patirties, galinčiais padėti pasirinkti teisingą kelią. Būtent tai buvo akcentuojama renginyje ,,Aukštųjų mokyklų mugė 2020″. Sausio 23 dieną Ariogalos gimnazijos abiturientai bendravo su įvairių aukštųjų mokyklų atstovais, kurie davė vertingų patarimų, suteikė informacijos apie priėmimo tvarką, stojimų eigą. Žalgirio arenos amfiteatre vyko dalyvių pristatymai, paskaitos ir diskusijos su motyvuojančiomis asmenybėmis apie jų patirtį profesijos pasirinkime, kelyje į sėkmę.