Atsisveikinimas su rudenėliu

Lapkričio 29 dieną Ariogalos gimnazijos pradinukai atsisveikino su rudenėliu. Tai Mažosios teatro studijos vadovės Aldonos Zajančkauskienės sumanymas. Kartu su savo mažaisiais artistais mokytoja parengė spektaklį „Atsisveikinimas su rudenėliu“. Jiems talkino choras „Dainorėliai“, vadovaujamas mokytojos Džiuljetos Banienės. 1-4 klasių mokinių atliekamos dainelės paįvairino mažųjų artistų pasirodymą.

Spektaklis apie tai, kaip ežiukai ieškojo rudenėlio. Jiems padėjo obuoliukai, kurie paaiškino, kas yra rudenėlis. Šalna, žiemos pasiuntinė, priminė, kad tuoj ateis žiema. Ežiukai padėkojo ir užmigo žiemos miegu. Apie artėjančią žiemą ir šventes priminė nuotaikinga  mažųjų choristų daina. Žiūrovai nuščiuvę stebėjo spektaklį, o gausūs jų aplodismentai buvo pati geriausia padėka ir pasirodymo  įvertinimas.

Dėkojame mokytojoms Aldonai Zajančkauskienei ir Džiuljetai Banienei bei jų vadovaujamiems kolektyvams už padovanotas nuostabias akimirkas, o artistų tėveliams – už įspūdingas kaukes.

Auksė Jankūnienė