Ariogalos gimnazistai dalyvavo stovykloje ,,Sniego gniūžtė“

Balandžio 26-28 dienomis švenčių, seminarų ir poilsio centre „Kirkšnovė“ vyko bendravimo įgūdžių ugdymo ir  mokymo stovykla „Sniego gniūžtė, Raseinių rajonas – 2019“. Stovyklą organizavo Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos sveikatos psichologų sąjunga ir VŠĮ „Psichikos sveikatos iniciatyva“.

I-III gimnazijos klasių mokiniai iš įvairiausių Raseinių r. miestelių ir kaimelių sugužėjo į tris dienas trukusią pasaką. Kiekvienas dalyvis buvo sutiktas su šypsena ir apkabinimu. Veiklos, vykusios stovykloje, buvo susietos su psichologija bei žalingų įpročių prevencija. Kiekvienas  dalyvis stovykloje buvo apsuptas gerų bei pasiruošusių padėti psichologų bei vadovų. Visi stovyklautojai dalinosi savo patirtimi su bendraamžiais,  daug ir naudingai diskutavo. Paskaitų metu buvo mokoma konfliktų sprendimo būdų, supažindinta su psichotropinių medžiagų kenksmingumu ir atsisakymo būdais.

Susirinkusieji sutiko savo bendraminčių, su kuriais turiningai leido laiką. Kiekvieną renginio dalyvį džiugino saugi ir širdžiai miela aplinka. Manau, jog dauguma norėtų čia sugrįžti dar daug kartų. Tai – širdžiai miela vieta, ugdanti ne tik valią ir stiprybę,  bet ir socialinius įgūdžius.

Miglė Kulikauskaitė, I a klasė