Ariogalos gimnazijos krepšininkai varžėsi krepšinio turnyre ,,Už pergalę gyventi”

 

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė, kartu su Sostinės krepšinio mokykla, Lietuvos krepšinio federacija, Sostinės krepšinio lyga ir 3×3 krepšinio asociacija sukvietė krepšinio aistruolius susitikti Vilniaus Lukiškių aikštėje, kur tą dieną daugiau nei šimtas komandų ne tik varžėsi gatvės krepšinio „3×3“ turnyre, bet ir prisidėjo prie kilnaus šio renginio tikslo – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Projekto ,,Jaunimas Gali“ dėka, šiame turnyre dalyvavo Raseinių r. Ariogalos gimnazijos krepšininkų trijulė: Matas Algimantas Kruvelis, Nedas Grigalius ir Lukas Račkus. Kartu su krepšinio treneriu Dariumi Griciumi atvykę ariogaliečiai džiaugėsi nuostabia renginio atmosfera ir ne tik patys grūmėsi krepšinio aikštelėje, bet ir stebėjo fondo steigėjo Rimanto Kaukėno suburtų komandų žaidimą. Sugebėjimus aikštėje demonstravo dainininkai Donatas Montvydas, Tadas Juodsnukis, krepšininkai Martynas Gecevičius, Gintautas Vileita, Justinas Sinica, Virginijus Praškevičius, Steponas Babrauskas, broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai, Valdas Kaukėnas, Arvydas Šikšnius, grupės “8 kambarys” atlikėjai Karolis Talutis ir Deividas Alejūnas. Į labdaringą sporto renginį prizininkų pasveikinti ir komandų palaikyti atvyko krepšininkas Donatas Motiejūnas bei Mindaugas Lukauskis.

Turnyrą atidarė ir Lietuvos himną giedojo talentingoji Unė Dargytė, koncertą vilniečiams ir miesto svečiams dovanojo “8 kambarys”. Puikus oras, gera nuotaika leido Ariogalos gimnazijos vaikinams mėgautis šiuo renginiu bei grupių etape iškovojus dvi pergales, tęsti turnyrą atkrintamosiose varžybose. Šiame etape gimnazistams teko pajėgūs varžovai, kuriems pralaimėta po atkaklios kovos.

“Vaikų gynimo diena simbolizuoja daug svarbių dalykų su kuriais turi susipažinti ir suaugęs ir mažas pilietis. Būtent šis 3×3 krepšinio turnyras yra dar vienas įrodymas, kad padėti vieni kitiems galime įvairiomis formomis. Džiaugiuosi, kad jaunimas noriai dalyvauja tokiuose renginiuose, žaidžia ne tik dėl savo pergalės, bet ir dėl sunkiai sergančių vaikų pergalių kovoje su sunkia liga. Atvykusieji turi puikų laiką, kuris virs ir nuostabiais darbais“, – apie iniciatyvą kalbėjo fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Visi turnyro dalyviai dovanų gavo specialiai šiam turnyrui paruoštus fondo marškinėlius, o prizininkai džiaugėsi vertingais rėmėjų prizais. Tad jau nuo dabar laukiame kitų metų ir tikimės vėl dalyvauti šiame puikiame ir prasmingame renginyje.