Ariogalos gimnazijoje švenčių laukiama sportuojant

Gruodžio 10 d. Ariogaloje įvyko programos ,,Jaunimas gali“ auklėtinių organizuota šventė ,,Belaukiant švenčių“. Renginys prasidėjo direktoriaus pavaduotojos Marytės Kvietkuvienės ir ,,Jaunimas gali“ koordinatorės Linos Račickės sveikinimais. Po gražių ir šiltų žodžių mūsų visų laukė šokių grupės ,,Mozaika“ bei mokytojos Evelinos Budrienės ruošiamų dainininkių ,,VIVO“ pasirodymai.

Pašokę ir padainavę iš sporto salės keliavome į lauko aikštyną, kur padedami sesių Augustės ir Robertos atlikome mankštą, taip pasiruošdami įveikti 2 kilometrų trasą aplink Purvės parką. Prie starto linijos išsirikiavo net pusšimtis Ariogalos gimnazijos mokinių, kurie pasiryžo įveikti kartu su „Eurovaistine“ ir „Vilniaus Kalėdinis bėgimas“ organizuojamą etapą. Trasoje dalyvių laukė džiaugsmingai nusiteikusių šaulių komanda, kurie padėjo koordinuoti bėgimą. Nors žiema šalta, tačiau bėgti šilta, taip tvirtino visi dalyviai, kurie po finišo pasidabino įstabaus grožio medaliais!

Bėgimu ši šventė nesibaigė. Grįžę į gimnazijos sporto salę vaikinai rungtyniavo 1×1 krepšinio turnyre, o merginos menų salėje susiskirsčiusios komandomis žaidė žaidimus, šoko ir linksmai leisdamos laiką rinko taškus. Vaikinų ,,fronte“ netrūko dramos, daug netikėtų rezultatų, pergalingų metimų, euforijos ir nusivylimų… Grįžus merginoms iš menų salės krepšinio turnyre įvyko finalai, po kurių buvo apdovanoti nugalėtojai, pasveikintos geriausiai pasirodžiusios merginų komandos. Tačiau visiems geriausia dovana – puikus renginys bei gera ir džiaugsminga nuotaika, su kuria ir pasitiksime šventes! Ačiū treneriams Birutei ir Dariui bei visiems tiems, kurie aktyviai prisidėjo organizuojant šį renginį.

 

Smiltė Survilaitė ir treneris Darius