Anglų kalbos pamoka kitaip: herojai, ginklai ir pramogos

Ankstų šeštadienio rytą prie Ariogalos gimnazijos šurmuliavo gausus mokinių būrys. Ne, mokiniai nieko nesupainiojo, rugsėjo 21-osios rytą jie ne šiaip sau susirinko, o entuziastingai aptarinėjo būsimos išvykos planus. Anglų kalbos klubo „Puzzle“ nariai išvyko į Vilnių, į „Comic Con Baltics 2019“ renginį.

Į Lietuvą trečiąjį kartą atkeliavęs pasaulinio garso populiariosios kultūros reiškinys, kuris įsikūrė 16 000 kv. m. užimančiose Litexpo erdvėse, mokiniams tapo puikia galimybe praleisti dieną apsuptiems anglų kalbos, išbandyti savo žinias, komunikacinius gebėjimus. Tai vienintelė vieta, kurioje po vienu milžinišku stogu buvo galima sutikti Holivudo aktorius, filmų kūrėjus, menininkus, komiksų bei beprotiškų kostiumų kūrėjus, aplankyti fotografijų erdves iš kino studijų, išbandyti naujausius kompiuterinius žaidimus ir technologijas. Renginio pagrindinė kalba – anglų, tad tai buvo puiki proga pabendrauti gyvai su žmonėmis, kuriems ši kalba yra gimtoji. Organizatoriai tikrai neklydo kviesdami į įdomiausią anglų kalbos pamoką kitaip, juk ne paslaptis, kad vienas iš geriausių mokymosi metodų yra praktika.

Tiesa, mokiniai galėjo ne tik pritaikyti savo anglų kalbos žinias praktikoje, bet ir susipažinti su įvairiomis profesijomis, įgyti žinių, naudingų renkantis profilį ar studijų kryptį. Mokinių dėmesį ypač patraukė LR KAM ir Lietuvos kariuomenės stenduose vykusios įvairios NATO pramogos, vienos iš jų – edukacinės viktorinos „15 metų su herojais“, tikrinusios lankytojų žinias apie mūsų šalies ir NATO partnerystę.

Aušra Gedgaudienė, vyr.anglų kalbos mokytoja, klubo „Puzzle“ vadovė