Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

5-6 klasių mokiniai kasmet susirungia anglų kalbos konkurse „Spelling Bee“. Kiekvienam, besimokančiam anglų kalbos, svarbu labai gerai mokėti anglų kalbos abėcėlę, taip pat mokėti žodžius pasakyti paraidžiui. Juk net ir svarbiųjų brandos egzaminų klausymo užduotyse retkarčiais sudėtingesni žodžiai yra pasakomi paraidžiui, o mokinys turi gebėti jį teisingai užrašyti.

Po pirminių atrankų klasėse į Menų studiją lapkričio 8 d. sugužėjo geriausi iš geriausiųjų, taip pat susirinko gausus būrys palaikymo komandų. Po trijų etapų, sudėtingų ir ilgų žodžių sakymo paraidžiui, buvo skelbiami nugalėtojai. 1-ąją vietą iškovojo 6 a klasės mokinys Dominykas Stanius, 2-oji vieta atiteko Gediminui Naikui iš 6 a ir Aisčiui Narijauskui iš 5 a klasės, 3-ioji garbinga vieta atiteko Vytei Račkutei iš 5 b, Mingailei Raudžiūtei iš 5 b bei Evai Aniulytei iš 6 a, Paulinai Raginskytei iš 5 a. Nugalėtojams įteiktos Ariogalos gimnazijos direktoriaus padėkos.

Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės Jūsų puikiomis anglų kalbos žiniomis! Susitiksime ir kitąmet.

Vyresnioji anglų kalbos mokytoja Aušra Gedgaudienė