Akcija ,,Mes už taiką Ukrainoje ir visame pasaulyje!“

Šiais metais SMLPC kartu su partneriais Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru siekdami didinti mokyklų bendruomenių fizinį aktyvumą bei palaikyti Ukrainos vaikus,  pakvietė bendrojo ugdymo mokyklas, ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokyklas nuo  gegužės 2  dienos iki 23  dienos įsitraukti į iniciatyvą „Judanti klasė 2022“.

„Judanti klasė 2022“ – tai tokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengiasi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, ne lenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įkvėpti kitus. Ariogalos gimnazija  iniciatyvoje dalyvavo  aktyviai,   išbandė save fizinio aktyvumo srityje, patyrė bendrumo jausmą bei atrado naujų aktyvumo formų, kurios sukėlė daug teigiamų   emocijų. Šios iniciatyvos veiklas vykdėme pagal parengtą planą  per  fizinio ugdymo pamokas 5-IV klasėse,  su pradinukais ir priešmokyklinio ugdymo grupe bei NŠ ,,Sveikuoliai“ nariais.  Nufotografavome daug puikių  akimirkų,  sukūrėme  bendrus koliažus.

Ačiū  akcijos dalyviams, veiklas organizavusiems mokytojams, gimnazijos administracijai už palaikymą ir skatinimą dalyvauti joje.

Vilma Šegždienė, akcijos koordinatorė