2 a klasė – „Olimpinės savaitės“ dalyviai

2 a klasės mokiniai  (mokytoja Daiva Stankienė) spalio 22-26 d. dalyvavo projekte pradinukams „Olimpinė savaitė“, kurį organizavo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Projekto tikslas – padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, įtraukiant mokinius į linksmą ir naudingą veiklą. Mokiniai Ąžuolo ir jo draugų plakate visą savaitę  padėjo auginti superherojams galias, skaičiavo nueitus žingsnius, išgerto vandens puodelius, šypsenas. Projekto dalyviai stebėjo ir fiksavo pasakytus „ačiū“, ištiestas pagalbos rankas, ryto pasisveikinimus, įgyvendino fizinio aktyvumo ir sporto veiklas.

Savaitė su Ąžuolu ir jo būriu buvo įdomi, aktyvi ir naudinga  mokiniams bei mokytojai.