Tel: (8 428) 50 241, (8 428) 50 141
El. paštas: ariogalos.gimnazija@raseiniai.lt
Tradicinės gimnazijos šventėsDidelis dėmesys ugdymo kokybeiPatriotinis auklėjimas

Tradicinės gimnazijos šventės

Gimnazija puoselėja tradicijas...

Didelis dėmesys ugdymo kokybei

Ugdymo prioritetai...

Patriotinis auklėjimas

Gimnazija stipri patriotiniu auklėjimu...

Olimpiados ir konkursai

2016-2017 m.m. respublikinių renginių dalyviai ir nugalėtojai

Olimpiados, konkurso pavadinimas Data Laimėjimai
RESPUBLIKINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS IR MENINIO SKAITYMO KONKURSAS, SKIRTAS MAIRONIO 153 –OSIOMS GIMIMO METINĖMS PAMINĖTI 2016-10-22 Skaistė Jurkšaitytė III a II vieta
 LIETUVOS MOKSLEIVIŲ INFORMATIKOS IR INFORMATINIO MĄSTYMO KONKURSAS „BEBRAS“ I ETAPAS  2016-11-7/10  Pakviesti į II etapą: Žygimantas Dockevičius I a, Deividas Bakanauskas II b, Otilija Jociūtė II a, Lukas Ališauskas III a, Mantas Klevinskas IV b, Benas Stanionis IV b
 LIETUVOS MOKSLEIVIŲ INFORMATIKOS IR INFORMATINIO MĄSTYMO KONKURSO „BEBRAS“ II ETAPAS  2017-01-28 Pagyrimo raštais apdovanoti: Deividas Bakanauskas II b, Otilija Jociūtė II a, Lukas Ališauskas III a, Mantas Klevinskas IV b
 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas  2017-02-24  Kviečiamas į respublikinį turą M.Klevinskas IV b
Tarptautinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Knygos skirtukas“ 2017-03-16 Meda Bajorėnaitė, PUG, laureatė

Austėja Milčiūtė, 2 b, laureatė

Ugnė Tamošaitytė, 3 b, laureatė

Respublikinis informacinių technologijų konkursas „kuriu žemėlapį“ I-IV gimnazijos klasės 2017-01-13
Respublikinis fotografijos darbų konkursas „trijų spalvų istorija“ I-IV gimnazijos klasės 2017-03-24 Lukas Rebždys IV b, I vieta
Respublikinė lietuvos mokinių olimpiada 1-8, I-IV gimnazijos klasės 2017-04-27-29
23-ioji lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada 2017-04-29 Mantas Klevinskas IV b, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštas
Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Augu sveikas ir stiprus“, skirtas sporto metams 2017-05-19 Evelina Stanevičiūtė 4 a, III vieta
Respublikinis moksleivių kūrybos konkursas, skirtas Europos dienai „Kuriu ateities Europą“ 2017-05-26 Arijana Škarnulytė, III vieta 3 b

Aira Klangauskaitė, III vieta 3 b

2016-2017 m.m. rajoninių renginių dalyviai ir nugalėtojai

Olimpiados, konkurso pavadinimas Data Laimėjimai
Rajoninio renginio „Nuo idėjos iki verslo“ konkursas  2016-10-20 Monika Žyvatkauskaitė IV b, Mantas Klevinskas IV b, Benediktas Andriulis, IV b, Rebždys Lukas IV – I komandinė vieta
 Rajoninė muzikos olimpiada 2016-10-21 Emilija Kandratavičiūtė 8 b III vieta

Skaistė Jurkšaitytė III a, II vieta

 Rajoninis anglų kalbos konkursas „Welcome to Lithuania“ 10-11 klasės  2016-11-18 Skaistė Jurkšaitytė III a,  Lukas Ališauskas III a, Gabija Labutytė III a, Faustina Andriuškaitė III a, Adomas Lukas Kvederavičius III a – I komandinė vieta
 Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (ketvirtų) klasių mokinių anglų kalbos konkurso „Fun Tasks“  2016-11-25  4 b klasės komanda (Eimantas Bilvinas, Mantas Juodsnukis, Ugnė Klasauskaitė, Gabija Klimaitė, Skaistė Klizaitė), III komandinė vieta
Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro eilėraščių konkursas „Akys“ 2016-10-17 Gabrielė Taramavičiūtė 2 b, I vieta
Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kūrybinių darbų konkursas ,,Duonelė ant mūsų stalo“ 2016-11-15 Matas Venclovas 2 b, laureatas

Evelina Stanevičiūtė 4 a, laureatė

 Raseinių rajono priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių konkursas ,,Mano prakartėlė“ 2016-12-16 Laureatai: Airidas Vaitkus PUG, Lėja Saročkaitė PUG, Milda Špokaitė 1 a , Meda Sabašinskaitė 1 b, Justinas Džiaugys  2 b, Gabrielė Užumeckaitė 2 b, Urtė Gudelevičiūtė 2 a, Arijana Škarnulytė 3 b, Paulina Raginskytė 3 a, Faustas Jelnionis 4 b, Dominykas Stanius 4 a
Rajoninė anglų kalbos olimpiada 2017-01-11 Gabija Labutytė III a, III vieta
Rajoninė biologijos olimpiada 2017-01-13 Lukas Ališauskas III a 1 vieta, Jomantė Ambrazaitė IV b 1 vieta, Regimantas Tiškus II a III vieta
Anglų kalbos konkurso rajoninis etapas 9-10 klasės 2017-02-01
Rajoninė fizikos olimpiada I-IV gimnazijos klasės 2017-02-03 Paulius Buividas III a 2 vieta, Benas Stanionis IV b 1 vieta, Regimantas Tiškus II a 2 vieta
Rajoninė chemijos olimpiada I-IV gimnazijos klasės 2017-01-23  Justinas Povilauskas I a, Regimantas Tiškus II a, Benas Stanionis IV b – 2 vieta, Lukas Ališauskas – 3 vieta
 Rajoninė ekonomikos ir verslo olimpiada  2017-02-15  Mantas Klevinskas IV b – 1 vieta
Raseinių rajono pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo vaikų konkursas „Atvirukas Lietuvai“ 2017-02-14 Lukas Ivoška 1 a III vieta

Paulina Šolytė 3 a organizatorių padėka

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada I-iv gimnazijos klasės 2017-01-25 Jomantė Ambrazaitė IV b 1 vieta, Faustina Andriuškaitė III a 3 vieta, Regimantas Tiškus II a 3 vieta
Rajoninė technologijų olimpiada 8-I, III-IV gimnazijos klasės 2017-02-22 Benediktas Andriulis IV b 3 vieta
Rajoninės smiginio varžybos IV gimnazijos klasės 2017-03-09 Monika Žyvatkauskaitė IV a ir Audronė Višinskaitė IV a komandinė 1 vieta
Rajoninė komandinė informacinių technologijų olimpiada 5-8 klasės 2017-03-07 Giedrė Dževečkaitė 7 b, Kamilė Kringelytė 7 b, Aurimas Vilkelis 8 b, Urtė Noreikaitė 8 b komandinė 1 vieta
3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada 2017-03-07 Adomas Degutis 4 b,   I vieta
Rajoninis bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „gimtinės spalvos“ 1-8, i-iv gimnazijos klasės 2017-03-07 Eliza Aputytė 2 a, laureatė

Augustas Povilauskas 4 a, laureatas

Pradinių klasių mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos 2017-03-15  III vieta
Raseinių rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žemė- mūsų namai“, skirtas Žemės dienai paminėti 2017-03- 14 Ugnė Mūraitė 2 a, laureatė

Vakarė Kaciucevičiūtė 2 b, laureatė

Ugnė Tamošaitytė 3 b, laureatė

Kamilė Venclovaitė 4 a, laureatė

 Rajoninė istorijos olimpiada III-IV gimnazijos klasės 2017-02-23
Rajoninis dorinio ugdymo konkursas „protų mūšis“ 8-II gimnazijos klasės 2017-04-07  III komandinė vieta
Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada 5-8 klasės 2017-04-10 Gabija Grabauskaitė 8 b I vieta, Jogintė Aniulytė 8 b, Klaudija Petrauskaitė 6 a, Smiltė Survilaitė 5 b II vieta
Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Mano šeima“ 2017-05-19 Austėja Skarbaliūtė, laureatė 1 a, Vakarė Kacucevičiūtė, laureatė 2 b, Arijana Škarnulytė, laureatė 3 b, Evelina Stanevičiūtė, laureatė 4 a

Raseinių r. Ariogalos gimnazijos mokyklinių olimpiadų, konkursų, viktorinų grafikas 2016–2017 m.m.

Eil. Nr.

Olimpiados,  konkurso pavadinimas

Klasės

Data

Laikas

Vieta

Komisijos pirmininkas

Komisijos nariai

1.

Konstitucijos egzaminas

1-4, 5-8,
I-IV gimnazijos

2016-09-27
I etapas
2016-10-11
II etapas

9.00 val.

211, 215 kabinetai

Rasa Zakaitė Ingrida Jankauskienė, Rita Urbonienė

2.

Muzikos olimpiada

5-8, I-IV gimnazijos

2016-10-04

12.00 val.

217 kabinetas

Evelina Budrienė Laimutė Neverdauskienė, Marytė Kvietkuvienė

3.

Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“

5-8, I-IV gimnazijos

Lapkričio
7-11d.

12.00 val.

305, 306 kabinetai

Laima Siliūnienė, Dalė Ūselienė

4.

Matematikos olimpiada

I–IV gimnazijos

2016-11-29

12.00 val.

109 kabinetas

Julia Gražulevičiūtė Irma Buividienė, Sigutė Mačiūnienė

5.

Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

8, I-II gimnazijos

Lapkričio mėn.

12.00 val.

305, 306 kabinetai

Žaneta Kalėjutė Rima Aksomaitienė,
Sigutė Mačiūnienė

6.

Informacinių technologijų olimpiada

8-I, II–IV gimnazijos

Lapkričio mėn.

12.00 val.

305 kabinetas

Laima Siliūnienė Dalė Ūselienė, Irma Buividienė

7.

Jaunųjų filologų konkursas

5-8, I-IV gimnazijos

2016-12-01

13.00 val.

232 kabinetas

Daiva Vaičaitienė Zita Andrijaitienė, Jūratė Ambrazienė, Vilma Šegždienė

8.

Tarptautinis epistolinio rašinio konkursas

5-8

2016-12-02

13.55 val.

230 kabinetas

Daiva Vaičaitienė Zita Andrijaitienė, Jūratė Ambrazienė, Vilma Šegždienė

9.

Anglų kalbos olimpiada

7-8

2016-12-02

12.00 val.

Skaitykla

Aušra Gedgaudienė Ramunė Stoškienė, Dalia Skeberdienė, Elena Lapkauskienė

10.

Anglų kalbos olimpiada

I-II gimnazijos

2016-12-05

12.00 val.

Skaitykla

Aušra Gedgaudienė Ramunė Stoškienė, Dalia Skeberdienė, Elena Lapkauskienė

11.

Fizikos olimpiada

I-IV  gimnazijos

2016-12-05

12.00 val.

111 kabinetas

Žaneta Kalėjutė Rima Aksomaitienė,
Laima Siliūnienė

12.

Informacinių technologijų piešinių konkursas „Kalėdų pasaka“

5-8, I-IV gimnazijos

Gruodžio
5-9 d.

12.00 val.

306 kabinetas

Dalė Ūselienė Laima Siliūnienė, Sigita Laurynaitienė

13.

Mažoji lietuvių kalbos olimpiada

5-8

2016-12-06

12.00 val.

230 kabinetas

Jūratė Ambrazienė Daiva Vaičaitienė, Zita Andrijaitienė,  Vilma Šegždienė

14.

Anglų kalbos olimpiada

 

III gimnazijos

2016-12-07

12.00 val.

Skaitykla

Aušra Gedgaudienė Ramunė Stoškienė, Dalia Skeberdienė, Elena Lapkauskienė

15.

Biologijos olimpiada

I – IV gimnazijos

   2016-12-07

12.00 val.

112 kabinetas

Rima Aksomaitienė Jūratė Klimienė
Žaneta Kalėjutė

16.

Meninio skaitymo konkursas 5-8, I-IV gimnazijos

2016-12-07

14.00 val.

Skaitykla

Zita Andrijaitienė Daiva Vaičaitienė, Jūratė Ambrazienė, Vilma Šegždienė

17.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

I-IV gimnazijos

2016-12-08

12.00 val.

230 kabinetas

Jūratė Ambrazienė Daiva Vaičaitienė, Zita Andrijaitienė, Vilma Šegždienė

18.

Chemijos olimpiada

I-IV gimnazijos

2016-12-14

12.00 val.

302 kabinetas

Rima Aksomaitienė Žaneta Kalėjutė
Jūratė Klimienė

19.

Ekonomikos olimpiada III–IV gimnazijos

2016-12-15

12.00 val.

305 kabinetas

Laima Siliūnienė Rasa Zakaitė, Rožė Teišerskienė

20.

Vokiečių kalbos olimpiada

7

2017-01-17

12.00 val.

108 kabinetas

Gintarė Preikšienė Ramunė Aksomaitienė

21.

Technologijų olimpiada

8-II, IV gimnazijos

2017-01-23

12.00 val.

402 kabinetas

Leonas Klimas Lijana Raginskienė, Ričardas Višinskas

22.

Dailės olimpiada

8, I-IV gimnazijos

2017-01-24

12.00 val.

216 kabinetas

Lijana Raginskiene Sigita Laurynaitienė, Dalė Ūselienė

23.

Matematikos olimpiada

5-8

2017-01-24

12.00 val.

108, 109 kabinetai

Sigutė Mačiūnienė Irma Buividienė, Julia Gražulevičiūtė

24.

Rusų kalbos olimpiada

II–III gimnazijos

2017-01-31

12.00 val.

104 kabinetas

Roma Kimbraitė Rita Rajeckienė, Jūratė Saltonienė

25.

Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“        I-IV gimnazijos

Sausio – vasario mėn.

12.00 val.

215 kabinetas

Andrius Bautronis Ingrida Jankauskienė, Aldona Pauliukienė

26.

Viktorina „Iš Lietuvos istorijos“

3-4

2017-02-01

12.00 val.

Aktų salė

Rasa Zakaitė Aldona Norkienė, Ingrida Jankauskienė
27. Matematikos olimpiada

 

4

2017-02-02

12.00 val.

Pailgintos darbo dienos grupės klasė

Daiva Stankienė Benjamina Eimutienė, Silvija Brazienė
28.  Geografijos olimpiada

I–IV gimnazijos

2017-02-03

12.00 val.

207 kabinetas

Rožė Teišerskienė Darius Žvirblis, Rasa Zakaitė
29. Anglų kalbos konkursas „Getthesmartest“

5-6

2017-02-08

12.00 val.

Menų studija

Aušra Gedgaudienė Ramunė Stoškienė, Dalia Skeberdienė, Elena Lapkauskienė, Renata Jocienė

30.

Istorijos „Kengūra“

3-8, I-IV gimnazijos

Vasario 9 arba 10 d.

12.00 val.

Pailgintos darbo dienos grupės klasė, 305 kabinetas

Rasa Zakaitė Ingrida Jankauskienė, Renata Jocienė

31.

Meninio skaitymo konkursas „Gimtinės spalvos“

1-4

2017-02-09

12.00 val.

Aktų salė

Daiva Stankienė Aldona Norkienė
Laimutė Litvinskienė

32.

Istorijos olimpiada

I–IV gimnazijos

2017-02-13

12.00 val.

211, 215 kabinetai

Rasa Zakaitė Ingrida Jankauskienė, Andrius Bautronis

33.

Informacinių technologijų olimpiada „LOGO“

5-8

2017-02-22

12.00 val.

305 kabinetas

Laima Siliūnienė Dalė Ūselienė, Irma Buividienė

34.

Tarptautinis kalbų konkursas ,,Kalbų kengūra“

2-4

Vasario 23 arba 24 d.

12.00 val.

2-4 klasės

Renata Jocienė Diana Korsakienė
Daiva Beržinskienė

35.

Informacinių technologijų konkursas „IFtorina“

I–IV gimnazijos

2017-02-10

12.00 val.

305, 306 kabinetai

Laima Siliūnienė Dalė Ūselienė, Irma Buividienė

36.

Lietuvių kalbos olimpiada

4

2017-03-07

12.00 val.

Pailgintos darbo dienos grupės klasė

Benjamina Eimutienė Daiva Stankienė, Auksė Jankūnienė

37.

Raštingiausio pradinuko konkursas „Rašau diktantą – 2017“

1-4

2017-03-09

12.00 val.

Pailgintos darbo dienos grupės klasė

Auksė Jankūnienė Aldona Zajančkauskienė
Rita Urbonienė

38.

Gamtos „Kengūra“

2-4

Kovo 9 arba 10 d.

12.00 val.

2-4 klasės

Renata Jocienė Diana Korsakienė
Daiva Beržinskienė

39.

Matematikos konkursas ,,Kengūra“

1-4

Kovo mėn.

12.00 val.

1-4 klasės

Silvija Brazienė Renata Jocienė
Diana Korsakienė

40.

Matematikos konkursas „Kengūra“

5–8, I–IV gimnazijos

Kovo mėn.

12.00 val.

108, 109 kabinetai

Irma Buividienė Sigutė Mačiūnienė, Julia Gražulevičiūtė

41.

Gamtos mokslų „Kengūra“

5–8, I–IV gimnazijos

Kovo mėn.

12.00 val.

305, 306 kabinetai

Žaneta Kalėjutė Jūratė Klimienė,
Rima Aksomaitienė

42.

Istorijos žinovo konkursas

I-IV gimnazijos

2017-03-10

9.00 val.

211 kabinetas

Rasa Zakaitė Ingrida Jankauskienė, Andrius Bautronis

43.

Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę

I-IV gimnazijos

2017-03-15

12.00 val.

215 kabinetas

Andrius Bautronis Ingrida Jankauskienė, Aldona Pauliukienė

44.

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

6-8,
I-IV gimnazijos

2017-03-17

12.00 val.

207 kabinetas

Rožė Teišerskienė Darius Žvirblis, Rasa Zakaitė

45.

Ekonomikos olimpiada

I–II gimnazijos

2017-03-23

12.00 val.

211 kabinetas

Rasa Zakaitė Laima Siliūnienė, Rožė Teišerskienė

46.

Verslumo pradmenų konkursas

3-4

Balandžio mėn.

12.00 val.

Aktų salė

Rasa Zakaitė Aldona Norkienė, Laimutė Litvinskienė

47.

Europos egzaminas

I-IV gimnazijos

2017-05-06

9.00 val.

215 kabinetas

Andrius Bautronis Ingrida Jankauskienė, Aldona Pauliukienė
Vizija, misija

Vizija. Moderni ir nuolat atsinaujinanti gimnazija, teikianti kokybiškas ugdymo paslaugas, atitinkanti Ariogalos regiono edukacinius poreikius, puoselėjanti demokratines ir humanistines vertybes. Misija. Teikti bendrąjį vidurinį išsilavinimą, ugdyti kiekvieną mokinį siekti sėkmės, […]

Read More
Istorija

Pirmųjų rašytinių žinių apie mokyklą Ariogaloje randame 1579 m. Ši mokykla veikė prie bažnyčios. Seniausia pradinė mokykla Ariogaloje įsikūrė 1820 m. 1935/36 m. pradėjo veikti mokykloje septintas skyrius, kuris buvo […]

Read More
Gimnazijos atributika

GIMNAZIJOS HERBAS Gimnazijos logotipas GIMNAZIJOS VĖLIAVA 1-4 klasių mokinių uniforma 5-IV klasių mokinių uniforma

Read More
Socialiniai partneriai

        ASU- Aleksandro Stulginskio universitetas Kauno technologijos universitetas Vytauto Didžiojo universitetas Šiaulių universitetas Lietuvos Mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras Raseinių rajono švietimo centras Lietuvos moksleivių sąjunga […]

Read More
Mokiniai

2017-2018 MOKSLO METAIS (rugsėjo 1 d.) Klasės (grupės) Klasių komplektų (grupių) skaičius Mokinių (vaikų) skaičius Iš viso Mergaičių Berniukų PUG 1 17 10 7 1 a 1 21 11 10 […]

Read More