Šią savaitę Ariogalos gimnazijoje svečiuose Meškėnų laboratorija

„Meškėnų laboratorija” –  tai pažintinė, skaitmenizuotos gamybos (mobile Fab-Lab) laboratorija, keliaujanti per ugdymo įstaigas. Šią savaitę ši laboratorija kartu su Ariogalos gimnazijos mokinių mokomąja bendrove „Šimtukas“ įgyvendina projektą. Pirmąją dieną mokiniai susipažino su pažangiomis skaitmenizuotos gamybos technologijomis (lazerinė pjaustykle, 3D spausdintuvu) bei atviro kodo programomis: Inkscape, Blender, Great cut, ir kt. Mokiniai padedami meškėno Giedriaus dirbo su Inkscape programa ir  lazerine pjaustykle, pasigamino meškenų laboratorijos pakabukus. Tuo pat metu 3D spausdintuvas pagamino robotuką. Mokiniai, vadovaujami Ievos dirbo su ploteriu – popieriaus pjaustykle.

Dėkojame Ariogalos gimnazijos tėvų klubui „Santaka“ už finansinę paramą vykdant projektą.