Šauniausios klasės išvyka

Kiekvienais metais Ariogalos gimnazijoje teikiama šauniausios klasės nominacija, kurios prizas – kelionė. Labai didžiuojamės, kad mums – I b klasei (auklėtoja D. Ūselienė) – jau antrą kartą pavyko tapti šios nominacijos laimėtojais.

Šį kartą vykome netoli, bet į įdomią vietą. Suderinus su gimnazijos administracija,  I b  klasės mokiniai turėjo progą aplankyti Kaune esantį XII fortą ir dalyvauti edukacinėje programoje “Įvadas į chemijos pasaulį”. Chemijos laboratorijoje mokiniai tapo mokslininkais, apsirengė baltus chalatus ir patys atliko bandymus. Visiems labai patiko netradicinė chemijos pamoka, naujų medžiagų išbandymas ir labai įdomūs bei akį patraukiantys eksperimentai: aukso gamyba, dirbtinis kraujas, spalvų gama ir t.t., kurių gimnazijos klasėje atlikti nėra galimybių.

Grįždami namo dalinomės patirtais įspūdžiais ir įsimintinomis akimirkomis. Ši išvyka buvo įdomi ir naudinga. Visas klasės kolektyvas patyrė daug džiugių akimirkų. Visi dėkojame gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę mokytis kitaip.

I b klasės mokinė Jogintė Aniulytė