Pasveikinome su šv. Velykomis

Saulėtą kovo 21 dieną būrelis Ariogalos gimnazijos mokinių su mokytoja L. Neverdauskiene ir socialinėmis pedagogėmis K. Drumstiene ir R. Draukšiene  tradiciškai apsilankė  Ariogalos PSPC palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje pasveikinti čia besigydančius bei dirbančius su šv. Velykomis.

Mokiniai susikaupę, bet su šypsenomis veiduose ir linksma nuotaika atliko velykines giesmes, skaitė poezijos posmus, II a gimnazijos mokinės Ieva ir Milda akordeonais pagrojo nuotaikingas melodijas.

Po koncertinės programos ligoniams įteikėme velykinių skanėstų, šventinių atvirukų, kuriuos pagamino Ariogalos lopšelio-darželio auklėtiniai su auklėtojomis.

Visada smagu dovanoti šventinę nuotaiką ypač tiems, kurių kasdienybėje to maža, tačiau visada malonu ir mums, kai nuėję į ligoninę matome mus laukiančius žmones, kai įstaigos personalas gražiai  sutinka.

Šiltų padėkos žodžių negailėjo ligoninės direktorius Liudas Kavaliauskas, vyresnioji slaugos administratorė  Laima Grudinskienė, ,,Caritas“ pirmininkė Dalia Petkevičienė.

Raminta Bubliauskaitė,  Ariogalos gimnazijos III b gimnazijos klasės mokinė