Europos kalbų diena

Europos Tarybos, įsikūrusios Strasbūre, iniciatyva, Europos kalbų diena švenčiama kasmet rugsėjo 26 dieną nuo 2001 metų. Šią dieną paminėjo ir Ariogalos gimnazijos mokiniai bei mokytojai.

Pradinukus ryte pasveikino mokytojos: angliškai Renata Jocienė, vokiškai Aldona Zajančkauskienė, rusiškai Dovilė Vileikytė – Bautronienė, lenkiškai Aldona Norkienė. Veikla, skirta Europos kalbų dienai, tęsėsi per ilgąsias pertraukas aktų salėje bei lauke. Mokiniai žaisdami mokėsi kitų kalbų žodžių, dainavo, šoko, piešė bei bendravo visą dieną įvairiomis Europos šalių kalbomis.

Norintys 5-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurios visi klausimai buvo susiję su įvairiais faktais ir įdomybėmis apie Europoje paplitusias kalbas. Teisingai atsakiusiųjų laukė saldžios dovanėlės. Geriausiai sekėsi ir daugiausiai taškų pelnė Vidmantė Tverijonaitė, 6 b klasės mokinė. Sveikiname!

Džiaugiamės prasmingai praleista diena. Mokiniai suprato, kad mokytis kitų kalbų gali būti ne tik naudinga, bet ir įdomu.

Anglų kalbos mokytojos Renata Jocienė, Aušra Gedgaudienė