2018 M. OLIMPIADŲ IR KONKURSŲ LAIMĖTOJŲ EDUKACINĖ IŠVYKA „SĖKMĖS TRAJEKTORIJA 2018 M.“

Mokinių refleksija.

„Ši diena buvo kupina saulės spindulių ir įspūdžių. Klaipėdos jūrų muziejuje pamatyti gyvūnai buvo nuostabūs, labiausiai patiko pingvinai. Na, o delfinų pasirodymas tiesiog nuostabus. Džiaugiuosi šia dovana už pasiektus rezultatus, tai motyvacija stengtis ir siekti rezultatų ateityje.“

Evelina Vaitkutė, 8 a

„Buvau nustebusi tokia gausa kriauklių, koralų, įvairių jūros gyventojų. Be galo patiko delfinų ir jūros liūtų pasirodymas. Tokia dovana tikrai skatina mokytis ir siekti gerų rezultatų. AČIŪ.“

Emilija Kantautaitė, 8 a

„Labai džiaugiuosi, kad buvau jūrų muziejuje. Buvo labai įdomu stebėti delfinų pasirodymą, ypač kai dresuotojas laikėsi už jų ir plaukė kartu. Smagu buvo kopti į piliakalnį.“

Adomas Degutis, 5 a

„Patiko jūrų muziejus ir delfinariumas. Patiko kopti į piliakalnį.“

Angelina Aniulytė, 5 b

„Patyriau daug nuotykių ir džiaugsmo, suradau bendraminčių ir geriau pažinau draugus. Delfinariume labai patiko delfinų pasirodymas. Jis suteikė džiaugsmo ir apmąstymų. Nuo Medvėgalio kalno atsivėrė gražūs tolimi vaizdai. Lietuvos gamta tikrai NUOSTABI! Ačiū.“

Evelina Dubauskaitė, 6 a

„Šiandien buvo labai gera. Man ypač patiko jūrų liūtai.“  Ada Stanionytė, 6 a

„Man patiko delfinai.“    Marija Kvederavičiūtė, 5 a

„Ši diena buvo kupina nuotykių. Kiekviena aplankyta vieta buvo savaip įdomi. Niekad nepamiršiu delfinų. AČIŪ už kelionę.“

Tautvydas Tiškus, 6 a

„Nemaniau, kad muziejuje gali būti įdomu. Šis atnaujintas muziejus man labai patiko, buvo ne vien „sausa“ informacija. Gidė tiesiog mėgavosi savo darbu, buvo įdomu sekti jos pasakojimą. Delfinų pasirodymas visiems paliko didžiulį įspūdį.“

Klaudija Petrauskaitė, 7 a

Dėkojame gimnazijos administracijai už sudarytas sąlygas dalyvauti konkursuose, keliauti, mokytojams už pagalbą ruošiantis.

Ačiū Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybai už puikią dovaną/išvyką.

Evelina, Emilija, Adomas, Angelina, Evelina D.,

Ada, Tautvydas, Klaudija, Marija  ir mokytoja D. Ūselienė